Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ježíšek, Bůh, Jmenovka, Adventní kalendář, Cesmína, Drážďany, Špalda, Popelka, Osvětlení do oken, Schleich, Text, Hostina, Tablet, Televize, Jingle Bells, Adventní svícen, Recepty, Třásně, Strom, Brambořík, Jarmark, Nový rok, Řetězy, Vánoční hvězda, Vánoční koule, Láska nebeská, Wallpaper, Atmosféra, Sněhová vločka, Jezulátko, Papírový vánoční stromek apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, Hry pro kluky, zdroje informací, Seznam přípon a koncovek souborů, Grunge hudební rockový styl, Nejlepší školní testy a kvízy, Kliparty zdarma, Dopravní značky, Úspory a spoření, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zajímavosti, info, Online hry zdarma

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, národnost, politici, státní správa, křesťanství, historie, umělci a umění, politika, vlastnosti, přezdívky, nadpřirozené osoby, rodinné a příbuzenské vztahy, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, záliby a hobby, osobnosti, mytologie, zločin a právo, psychologie, věda, poruchy, žurnalisté a novináři atd.

Informace pro děti i dospělé

Fórky, frky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O ženách, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Slovácích, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O zvířátkách apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Keywords:Obrázky na PC zdarma ke stažení, webovky, pro dospělé, Webové html5 hry zdarma, Denise Richards, Vlajky zemí světa, odkazy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, Vlajky států USA, internet, multimédia

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Barbie hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Kameňáky, vtipné texty, vtípky, fórky, anekdoty, černý humor

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtipné texty, vtípky, fórky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O ženách, O mužích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O škole, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, F, webové stránky, Online hry zadarmo, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, H, cestování, Velikonoční omalovánky k vybarvení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, zábava

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro tablet, počítač, monitor, smartphone, mobil, mobilní telefon, phablet, PC, notebook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Linux Fedora, Windows XP, Windows 10, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Windows 98, Windows 7, Windows 95, Android. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, auta, dopravní prostředky, motorky, motocykly, rostliny, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, voda a bubliny, operační systémy, Windows, květiny, kytky, letadla, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, hudební tapety, wallpapery, jídlo a nápoje, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 1536x2048, 1920x1280, 1920x1440, 1680x1050, 1536x864, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, HD 1280x720, 1280x1024, hi res 2560x1920, 1600x1200, 800x1280, 2560x1440, 1152x768 atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Náš tip pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Vlajky států obrázků, humor, Brooke Burke, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázková a textová přání, volný čas, P, Wallpapers na PC

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. lze použít v PC, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon, počítač, phablet, obrazovka počítače, tablet, smartphone, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 2000, SUSE Linux, Android, Red Hat Linux, Windows XP, Linux Fedora, Windows 7, Windows 95, Windows 98, Chrome OS. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, free wallpapers, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fantasy, ptáci, květiny, nature - příroda, motorky, flóra, stromy, Formule 1, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, fraktály. Dostupné rozměry 854x480, 360x760, 1024x600, 1920x1280, 2048x1080, 640x480, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 2560x2048, 4800x1200, 3200x1200, 1440x2560, 2560x1440, 1600x1200, 800x1280 atd.

Wallpapers na PC - wallpapery na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, smartphone, phablet, notebook, mobil, počítač, monitor, obrazovka počítače, displej, PC, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows Me, BlackBerry OS, Mac, Slackware, OSX, Windows 95, Windows 2000, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile. Pozadí na PC ke stažení z kategorií fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, zvířata, hmyz a pavouci, Formule 1, motorky, květiny, oceán, moře, pláže, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, tenisté a tenistky, ptáci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech 2048x1536, 1280x768, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 1920x1080, 1600x900, 1600x1200, 1800x1440, 1680x1050, 1280x1024, 1366x1024, 2560x2048, 1600x2560, 1440x2560, 3200x1200, 1280x800 atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v notebook, tablet, počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, displej, monitor, phablet, mobil, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows XP, Mac, Windows 7, Lubuntu, Slackware, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows NT, macOS. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, letadla, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, rostliny, hudební tapety, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 1600x2560, 1152x864, 1536x864, 320x568, HD 1280x720, 375x667, 1200x1920, 375x812, 1440x960, 1280x960, 1440x2560, 1024x600, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 800x1280, 854x480 atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť pro děti i dospělé

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, URL, Veselá velikonoční přáníčka, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Dopravní značení, linky, Seznam vlajek amerických států, odkaz, Natalia Oreiro fotky, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Bisexuál: Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Biografie, životopis Mary-Kate Olsen
Partnerské internetové stránky
Tým NHL Ottawa Senators
Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Velikonoční beránek
Odkazy na partnerské weby
Obrázek Zrzka
Naše tipy na zajímavé stránky
Christina Aguilera
Obrázek bílé vajíčko
Doporučené odkazy
Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Omalovánky k vytisknutí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.