Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, květiny, rostliny, nápoje, ženy a dívky, hmyz, ptáci, ovoce, sport, halloween, smajlíci a emotikony, symboly, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, náboženství, dopravní prostředky, zelenina, hudba, stavby, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, státní správa, profese a zaměstnání, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, politika, sportovci a sportovkyně, psychologie, národnost, fikce a fantasy, záliby a hobby, Spisovatelé a básníci, historie, umělci a umění, osobnosti, školství a vzdělávání, věda, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Závodní, Sportovní, Strategie, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Oddechové, Klasické a podobně.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Wallpapery do mobilu, Online hry pro děti zdarma, Obrázky, kliparty, hyperlinky, Vše pro zvířecí miláčky, č, Stručný encyklopedický slovník, cestování, Kliparty a obrázky, pro děti, Online biografie, životopisy osobností, odkazy, výukové pomůcky

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Náš tip, internet, počítače, hry

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Adventury, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Omalovánky apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, školství, multimédia, Canada, počítače, URL, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoční obrázky na PC, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online testy a kvízy zdarma

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, internet, počítače, hry

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, pro dospělé, Webové online hry zdarma, Profesionální klub ledního hokeje New York Islanders, A, Dopravní značení, Online zeměpisné testy zdarma, Rulet Roulette, PC tapety pro Windows, Vlajky měst České republiky, internetové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, matematika, cestování, fyzika, účetnictví, sport, zločin a právo, software, internet, náboženství a křesťanství, nástroje, technika, jídlo, politika, stavebnictví, různé, filozofie, bankovnictví, nápoje, latina, počítače, chemie, nemoce, psychologie atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické a tak podobně.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší online, Nejlepší hry pro dívky, Omalovánky zdarma, odkaz, kuriozity, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zábava, Ilustrace, obrázky, Prapory českých měst

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Anekdoty, fóry, černý humor, ftipy, frky, vtipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, černý humor, ftipy, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O Windows, O Somálcích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Informace, internet, počítače, hry

Klíčová slova: weby, Vlajky států USA, Vlajky jednotlivých států USA, doporučujeme, Biografie slavných osobností, Thierry Daniel Henry, Webové online testy zdarma, zajímavosti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online geografické testy zdarma bez registrace, M, zeměpis, Omalovánky k vytištění pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pepíčkova budoucnost: "Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Další odkazy:

Badoo
Přáníčka, gratulace, obrázky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety pro Windows
Digitální počítačové hry, herní konzole
Odkazy na užitečné webové stránky
Bumble
Odkazy na partnerské weby
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Přáníčka, textové gratulace ke stažení
Partnerské internetové stránky
Cristiano Ronaldo futbalista
Sexy Ashley Judd

Děkujeme vám za vaši návštěvu.