Partnerské weby

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Karetní hry, Bojové hry, Animace, Hry pro děti, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Závody aut, Akční hry, Strategie, Hry pro dva hráče a tak dále.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Pensylvánie, Jižní Dakota, Kansas, Arizona, Severní Dakota, Oklahoma, New Jersey, Florida, Connecticut, Michigan, Utah, Illinois, Montana, Wyoming, New Hampshire, Nevada, Colorado, Alabama, Nové Mexiko, Massachusetts, Aljaška, Delaware, Severní Karolína, Missouri, Západní Virginie atd.

Informace

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Karetní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Pro dívky, Střílečky, Sportovní hry, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zdarma, internetové stránky, Seznam vlajek amerických států, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Online vánoční webzine, pro děti, Ilustrační obrázky, Thierry Henry, zadarmo, hyperlinky, linky, Dopravní značky

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Náš tip

Přísloví, moudra, rčení, aforismy, výroky, bonmoty, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudra, rčení, aforismy, výroky, bonmoty, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o manželství od různých známých osobností.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Keywords:výukové pomůcky, tipy, Online testy zdarma bez registrace, humor, Best web page, URL, Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam vlajek amerických států, Obrázky k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník, Adventní magazín, Ilustrace, obrázky

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

World wide web, internet

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: odkazy, zajímavosti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Tým NHL San Jose Sharks, Online hry zdarma, F, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázek Korzet, Prapory regionů a království, multimédia, Vlajky měst České republiky, volný čas

Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, frky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, anekdoty, fóry, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, kameňáky, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Doporučené odkazy

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kladno, Dabérka, New Jersey Devils, Washington Capitals, Poslanci, HIV pozitivní, Producent, Válka, Trest smrti, Československo, Česká královna, Francouz, Zavražděn, Voják, Sochař, Pedagog, Philadelphia Flyers, Čeští králové, Malíř, Překladatel, Upálen, Skladatel, Státník, Závodník, Mim, První republika, Herec, Prezidenti, Ministr zahraničí, Dallas Stars, Trenérka, Gymnasté, Prezident, Maršál, Podnikatelé, Faraon apod.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vykrajovátka, Pastýř, Anděl, Historické ozdoby, Vídeň, Staroměstské náměstí, Pokrmy, Vánoční ubrusy, Štěstí, Vídeňský punč, Písnička, Adventní neděle, Nový rok, Křesťanství, Lego, Atmosféra, Keramika, Vánoční stromeček, Cesmína, SMS, Vánoční dekorace, Rumové řezy, Pozadí, Filmy, Kuba, Květiny, K Vytisknutí, Vánoční filmy, Vánoční koledy, Televize, Kinder apod.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: odkaz, Prapory českých měst, F, Permainan penjelajah web, pro dospělé, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Gratulace zdarma, Hry pro kluky, cestování, Nejhranější online hry zdarma

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, týmy NHL, okresy České republiky, měny, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Síť

Klíčová slova: Dopravní značení, doporučujeme, Full HD pozadí ke stažení, Biografie slavných osobností, počítače, Tapety na plochu auta, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejhranější online hry zdarma, info, Online testy zdarma, zeměpis, Online biografie, životopisy osobností, Five-card draw, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dotaz: Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Grunge hudební styl
Zajímavé internetové odkazy
Přání ke kulatému výročí
Suriname
Doporučené internetové odkazy
Vtipy
Zajímavé webové stránky
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Těhulky
Profesionální klub ledního hokeje San Jose Sharks
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Blahopřání k jmeninám. Přání pro každé jméno, pro každý den v kalendáři

Děkujeme vám za vaši návštěvu.