Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, halloween, dopravní prostředky, rostliny, náboženství, ženy a dívky, symboly, hudba, zelenina, nápoje, hmyz, Vánoce a Advent, muži, věda, nástroje a přístroje, sport, ovoce, smajlíci a emotikony, láska, přístroje, jídlo a nápoje atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, lékařství a medicína, politika, technika, latina, literatura, náboženství a křesťanství, rostliny, stavebnictví, matematika, nemoce, fyzika, účetnictví, bankovnictví, zločin a právo, různé, chemie, školství, věda, filozofie, nástroje, počítače, cestování, nápoje atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: webové stránky, internetové stránky, Přehled formátů souborů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Estonia, weby, info, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tým NHL Columbus Blue Jackets, Dopravní značení, pro děti, zadarmo, webovky

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, země EU, vojenské hodnosti, geocaching, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny apod.

Keywords:Vlajky jednotlivých států USA, zeměpis, Hry pro nejmenší online, F, Zlatan Ibrahimović, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Online testy zdarma, Gisele Bündchen fotky, odkaz, Přehled zkratek a akronymů, Přehled vlajek USA

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, jak importovat soubory těchto typů: spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, hyperlinky, URL, Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké, zajímavosti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online hry zdarma, Fantasy pozadí na PC, výukové pomůcky, školství, Nej hry online, Ilustrace, obrázky

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, poruchy, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, politici, profese a zaměstnání, lékařství, věda, mytologie, podnikání a podnikatelé, národnost, zločin a právo, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby a hobby, politika, psychologie, historie, rodinné a příbuzenské vztahy, fikce a fantasy, státní správa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Informace, zábava, důležité informace

Tapety na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. můžete využít v monitor, počítač, tablet, notebook, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, PC, displej, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Fedora, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Android, Microsoft Windows Vista. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, nature - příroda, motorky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, zvířata, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, free wallpapers, fantasy, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, fraktály, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 2560x1600, 1280x768, 2560x1920, 412x846, 800x600, 4800x1200, 1280x720, 1600x2560, 1440x900, 1536x2048, 1680x1050, 1600x900, 360x720, 2560x2048 atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné básničky, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, bankovnictví, příroda, ekonomie a ekonomika, matematika, různé, zkratky, stavebnictví, chemie, sport, filozofie, kultura, software, cestování, technika, účetnictví, náboženství a křesťanství, školství, nemoce, jídlo, nápoje, nástroje, internet, psychologie atd.

Klíčová slova: doporučujeme, V, Online zeměpisné testy zdarma, Biografie, životopis Gwen Stefani, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vlajky měst České republiky, humor, Pěkné slepičí vajíčko, Stručný encyklopedický slovník, K, Státní prapory zemí světa

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Washington Capitals, Slováci, Máj, ČSSD, Vražedkyně, Voják, Prezidenti ČR, Prezident, Textař, Vojevůdce, Životopis, Herečka, Královna, Exilový prezident, Překladatel, Esejista, Florida Panthers, Komik, Státník, Upálen, Komunista, Egypt, Hudba, Poslanci, New Jersey Devils, Žhavé výstřely, Starověký Egypt, Poprava, Vůdce, Imitátor, Rétorika, Malíř, NHL, Zpěvačky, Druhá světová válka, Antropolog apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Náš tip, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, Tapety na PC ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vše o pomlázce, zdroje informací, F, Vánoční web, Seznam zkratek a akronymů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online vánoční magazín, Everton Football Club, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Další odkazy:

Omalovánky pro děti online
Biografie Estella Warren
Odkazy na partnerské weby
Přejeme šťastné a veselé Velikonoce
Lionel Messi argentinský fotbalista
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Countries and flags
Doporučené internetové odkazy
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Barevná malovaná vejce
Linky na partnerské weby
Obrázek vajíčka
Jennifer Lawrence

Děkujeme vám za vaši návštěvu.